Moje kucharzenie

Ciekawe miejsca / Interesting places

wtorek, 14 lutego 2012

Broszka

Moją pierwszą broszkę postanowiłam zrobić na wyzwanie w Diabelskim Młynie. Chyba się powoli uzależniam od ich wyzwań, choć zdarza się, że nie wyrabiam się na czas i nie zamieszczam wyzwaniowych prac :-)
Tym razem należało zrobić broszkę, która powie Wam coś o nas, czyli twórcach owych brosz.
Co moja broszka mówi o mnie? Piszcie w komentarzach, bo jestem ciekawa Waszej opinii.
 Zdjęcie bez lampy, oświetlenie zwykłej lampy w pokoju i na dole z użyciem lampy błyskowej. Zrobiłam tę broszkę na ostatnią chwilę, więc o tej porze trudno o dobre światło dzienne :-)
Domyślam się, że szanse na wygraną mam niewielkie, bo dziewczyny stworzyły wiele pięknych broszek, ale ja swoją i tak chciałam pokazać, bo uważam ją za naprawdę wyjątkową, bo moją pierwszą :-)

8 komentarzy:

Polcia pisze...

robiłaś na szydełku? ja chyba mam dwie lewe ręce do takiego rodzaju robótek ;P

Magda pisze...

Nie na szydełku. Przez przypadek mi do tagów "szydełko" się dodało. Już usunęłam :-) Robiłam na takim kole z igłami, którego nazwy nie znam :-) No i szyłam :-)

eniutek pisze...

Na pewno kwiatek mówi o Tobie ,że jesteś osobą twórczą :)Jesteś raczej osobą dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Spokojna ,mało wybuchowa, wierna i potrafisz być dobrą przyjaciółką :) a i jeszcze ale tu mogę się mylić ,że masz umysł analityczny i dobrze by było posłuchać Cię jeśli chodzi o .. np. notowania na giełdzie :)
Ciekawe czy trafiłam i dobrze odczytałam mowę kwiatka ?? Pozdrawiam :)

Elżbieta pisze...

Broszka piękna:) Nie będę pisała, co ona mówi o Tobie, bo... nie:)Całuski

Nélia Botelho pisze...

Magda, muito bonita e diferente a sua flor.Fica sempre muito bem.
Abraço
Nélia

Madziorek pisze...

mi się podoba ;-)

joanna:) pisze...

Śliczna :))

Kung-fu Panda pisze...

No, moja droga, piękna ta broszka. Zamawiam taką dla siebie :) Może uda Ci się zajrzeć tu na chwilę zanim rodzice wyjadą i mi taką machniesz, co? Please :)))