Moje kucharzenie

Ciekawe miejsca / Interesting places

piątek, 2 sierpnia 2013

Przedostatni post

Postanowiłam zakończyć prowadzenie tego bloga. Troszkę nad tą decyzją myślałam i uznałam, że skoro mam i tak niewiele czasu na publikowanie wpisów, realnych obserwatorów mogę policzyć na palcach jednej ręki, a sama też prawie już nigdzie nie zaglądam, to naturalnym wyjściem będzie zakończyć blogową działalność. Ostatnim postem będzie ten z wynikami losowania. Tak właściwie to losowanie nie będzie raczej potrzebne, gdyż do tej pory jest tylko jedna osoba zainteresowana tym, co oferuję i jakoś nie wydaje mi się, żeby zgłosiło się więcej. 
Trochę mi szkoda, ale cóż... I takie decyzje trzeba podejmować.
Pozdrawiam wszystkich, którzy czasem tu jeszcze zaglądali :-) I dziękuję, że byliście ze mną ponad 3 lata :-)

7 komentarzy:

joanna:) pisze...

Witaj Madziu:) Ja się nie pisałam na candy, bo my już dużo dostałyśmy od Ciebie, chciałam dać szansę innym. Ale zaraz się zapiszę, może się uda. A z blogowaniem nie możesz skończyć, możesz posty pisać raz na miesiąc zawsze to jakiś kontakt ze światem. Ja zawsze chętnie do Ciebie zaglądam. W planach miałam zaproponować Ci wymiankę, po Twoim powrocie i co teraz???
Pozdrawiam i czekam na kolejne posty♥♥♥

Justyna Kwil pisze...

Ejjj.... Ja lubię do Ciebie zaglądać.. :(

Polcia pisze...

Mi również jest przykro. Jako szczęśliwa posiadaczka prezentów od Ciebie cały czas wspominam jakie łakocie mi przysłałaś. Dziekuję.
Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wrócisz do blogowania, chociaż rozumiem Cię. Mam czasami podobne wątpliwości. Niestety...

hand made by pstro pisze...

Magdo ja dopiero dziś jakimś dziwnym trafem wpadłam na twój blog i zasmuciła mnie wiadomość że przestajesz go prowadzić! Może zrób sobie urlop, a jak będziesz chciała coś nam pokazać czy napisać to po prostu to zrób. Nie zastanawiaj się ze masz mało podglądaczy ważne jest że masz kilku stałych którzy tu zaglądają i o to chodzi nie o ilość ale o jakość. Pozdrawiam Pstro

joanna:) pisze...

Już wiem, że się pomyliłaś hehe
chciałaś napisać, przedostatni w tym miesiącu hehe jeszcze troszkę czasu masz!!! A ja zaraz piszę maila.
Ściskam mocno :)

hand made by pstro pisze...

a ja się nie mogę doczekać kolejnych twoich prac i oczywiście losowania candy u ciebie, pozdrawiam Pstro

Polcia pisze...

Magdo? Czy mogłabym do Ciebie otrzymać jakiś kontakt prywatny? Maila np? Miałabym pytanie..
Pozdrawiam.

wszkatulce@gmail.com