Moje kucharzenie

Ciekawe miejsca / Interesting places

niedziela, 14 kwietnia 2013

Miał być sweterek z kapturem...

a powstała kamizelka ze stójką. Moje dziecko jest takie niecierpliwe, że mimo, iż zazwyczaj lubi kaptury, to tym razem nie chciała dłużej czekać i zrezygnowała z kaptura. Może następnym razem uda mi się dokończyć wg takiego planu, jaki sobie obrałam względem odzieży dla mojej córki ;-) Tak czy inaczej - podoba mi się to, co powstało.
 Przy okazji odkryłam rewelacyjność guzików do samodzielnego powlekania. Leżały one sobie u mnie w szufladzie od jakiegoś czasu i nie bardzo miałam na nie pomysł. A ponieważ nie mam akurat w domu odpowiednio dużych guzików, by przyszyć je do kamizelki, to wykorzystałam własnie te. Pokryłam je materiałem Cath Kidston i wyszły całkiem nieźle.
Na dolnym zdjęciu modelka - właścicielka buntuje się przeciwko odpinaniu guzików i oglądaniu swoich zdjęć na komputerze. Woli zobaczyć je JUŻ TERAZ! W aparacie :-)
Pozdrawiam zaglądających :-)

9 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Piękna kamizelka, no i cudowna modelka.

Własny Styl pisze...

Piękny wyrób, piękne kolory,a modelka przeurocza.Moim zdaniem świetnie będzie też pasował długi rękaw np. biały.Podziwiam i pozdrawiam .

Elżbieta pisze...

Jak pięknie Marysia wygląda w tej kamizelce:)

joanna:) pisze...

Lustereczko, lustereczko powiedz kto jest najpiękniejszy? A lustereczko, że kamizelka jest piękna, ale najpiękniejsza jest Marysia :)))
Pozdrawiam Was cieplutko ♥♥♥

KatKal pisze...

O rety, jaka ona już duża jest! A kmizelka piękna. I modelka też :)

Justyna Kwil pisze...

Super ! A Marysia jaka zadowolona :)

sylwia:) pisze...

Świetny wyszedł :)

Koralikowo pisze...

Sliczna kamizelka

Alojka pisze...

sweterek yal się podobał i dlatego nie chciała czekac ;)