Moje kucharzenie

Ciekawe miejsca / Interesting places

niedziela, 28 sierpnia 2011

Szafka

Od dawna miałam problem, gdzie trzymać niektóre środki czystości. W kuchni trzymam część, a te używane w toalecie stały po prostu za ubikacją. Drażniło mnie to, bo i kurzyły się, a i wyglądały mało ciekawie. Co prawda mam szafeczkę w łazience, ale ona mała i właściwie tylko na kosmetyczne sprawy. A miejsca na kolejną szafkę w naszej niewielkiej łazience nie ma. Przynajmniej nie na taką szafkę, jaką bym chciała. Wymyśliłam więc coś, co ukrywa teraz wszystkie te środki czystości, łącznie ze sporą paczką papieru toaletowego :D 
Wykorzystałam do tego celu pudło po rowerku mojej córki, które jest na tyle wąskie, że zmieściło się pomiędzy ścianą, a muszlą i na tyle wysokie, że spokojnie pomieściłam w nim, co chciałam. Na początku wyglądało ono tak:
Po oklejeniu i delikatnym ozdobieniu wygląda tak:
A tak wygląda już na swoim miejscu (przepraszam za jakość zdjęcia, lepiej się nie dało ;P):
Do wykonania tej szafeczki wykorzystałam wspomniane już pudło, szary papier do pakowania paczek, taśmę dwustronnie klejącą, naklejki ozdobne i jeden drewniany koralik jako uchwyt. 
Będę musiała pomyśleć jeszcze nad jakims magnesem może do środka, bo się czasami drzwiczki otwierają ;-)

3 komentarze:

Elżbieta pisze...

Fajna ta szafeczka, masz niezłe pomysły.

Ewa pisze...

bardzo sprytnie :)

Momoko pisze...

ty jesteś niesamowita !! A ja się zastanawiałam skąd wezmę szafkę do łazienki bo mamy się wyprowadzać od moich rodziców niedługo na swoje mieszkanko a nic kompletnie oprócz łóżka dla nas i dzieci oraz miebli jednych nie mamY!!! Więc chociaż takie coś mam z głowy no proszę !! Extra!
Kurcze jakby tak prosto szło zrobić lodówkę i pralkę to miałabym cudne święta hihi .... :) Ale naprawdę dzięki ci za pomysł i mam nadzieję nie pogniewasz się że go skopiuję troszeczkę? :*