Moje kucharzenie

Ciekawe miejsca / Interesting places

wtorek, 9 sierpnia 2011

Wyróżnienia

W końcu zebrałam się do napisania tutaj. Mam sporo do nadrobienia, choć aż tak wiele się u mnie twórczo nie działo w czasie, w którym milczałam blogowo.
Podczas mojej nieobecności dwie osoby były tak miłe, że obdarzyły mnie wyróżnieniem. Szczerze mówiąc nie bardzo wiem za co, ale to i tak miłe. Te dwie osoby, to witaaminkaa oraz Asia - ESPRIT. Dziękuję Wam, dziewczyny.
Dziewczyny piszą, że powinnam wyróżnić kolejnych 16 blogów, pomijając te, z których ja otrzymałam wyróżnienie oraz napisać o sobie 7 rzeczy. Uważam jednak, że na wyróżnienie zasługują wszystkie blogi, które obserwuję, bo w każdym z nich jest coś wyjątkowego, co przyciągnęło moją uwagę. Jest tylko jeden, szczególny blog, który chce wyróżnić. To blog mojej Mamy. Uważam Ją za osobę bardzo dzielną i odważną, co udowodniła zakładając bloga będąc już po pięćdziesiątce. Dodatkowo zaznaczyć muszę, że nie jest osobą obeznaną w Bóg wie jak wielki sposób z komputerem. Zdarzało mi się pomagać Jej na odległość (Mama w Polsce, ja w UK) w jakichś komputerowych sprawach, bo sama sobie nie umiała poradzić. Jednak założyła bloga i prowadzi go z coraz większą wprawą. Poza tym tworzy naprawdę cuda w mało jeszcze znanej w Polsce technice zwanej quilling. 
Dumna jestem z mojej Mamy, dlatego to właśnie Jej i tylko Jej przyznaję wyróżnienie. 
Zapraszam Was na blog mojej Mamy - Robótkowy świat Rudzika
Jeśli zaś chodzi o wiadomości na mój temat, to na blogu piszę wszystko, czym chcę się podzielić, więc jeśli ktoś chce się o mnie czegoś dowiedzieć, musi poczytać mojego bloga ;-)

Brałam udział w wymiance Babie Lato organizowanej przez kamala86 i w parze dostałam ją samą. Dostałam od niej super przesyłkę ze słodkościami i ślicznościami, za co pięknie dziękuję, ale ponieważ głowę miałam w tym okresie bardzo zajętą prywatnymi sprawami, zgapiłam się i zapomniałam sfotografować wszystko, co było w przesyłce. Mam nadzieję, że ona nie zapomniała zrobić zdjęcia temu, co wysyła. I że zrobi zdjęcie tego, co dostanie ode mnie, bo też nie zrobiła zdjęcia... Gdzie moja głowa?!?!?!

2 komentarze:

Ewa pisze...

hihi, ale się wyłgała ;) Ale wyróżnienia gratuluję i chętnie zajrzę do Mamy :)

Elżbieta pisze...

Dziękuję Ci, córcia, za te słowa. Mój blog powstał tylko dzięki Tobie, bo przecież prawie zmusiłaś mnie, abym go prowadziła. Jestem Ci za to wdzięczna.