Moje kucharzenie

Ciekawe miejsca / Interesting places

niedziela, 8 kwietnia 2012

Wielkanoc 2012

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Wam tego wszystkiego, czego już wszyscy wszystkim dobrze życzyli :-)


Miałam trudności ze znalezieniem w sklepach koszyczka wiklinowego na święconkę, ale w końcu coś wykombinowałam z kosza na kwiaty :D Potrzeba matką wynalazku, prawda? Ale zdałam sobie sprawę, że co prawda mam serwetkę do koszyczka, ale nie mam żadnej, którą mogłabym przykryć święconkę. No to się wzięłam i zrobiłam. Szybko poszło, bo i wzór łatwiutki. Jednak moja serwetka, wg mnie, jest o wiele ładniejsza od oryginału, tzn. zdjęcia w czasopiśmie, z którego zaczerpnęłam wzór. Przede wszystkim nie robiłam jej z kordonku, a z cieniutkiej wełenki, co spowodowało, że mimo, iż wygląda lekko, jest bardzo mięciutka i milutka w dotyku :-) A wygląda tak:

Trochę niewyraźnie wyszło mi zdjęcie, ale już nie miałam czasu, żeby zrobić ostrzejsze, a zdjęcie z lampą błyskową nie pokazuje tego efektu 3D, jaki mi wyszedł w serwetce :-)

Dla zainteresowanych, moje Szczęście wyszło ze szpitala w czwartek. Jeszcze słabiutki, ale już szczęśliwy, że jest w domu. I my również, tzn. moja córka i ja :-) Szczególnie się cieszymy, bo istniało duże prawdopodobieństwo, że będzie musiał zostać w szpitalu na Święta. Ktoś chyba jednak nad nami tam gdzieś na górze czuwa i dba o to, by mimo piasku w oczy, wszystko kończyło się dobrze.

Raz jeszcze wszystkim wszystkiego naj, naj, naj... jajecznego :-)

7 komentarzy:

Polcia pisze...

takie wynalazki 'od potrzeby' są najlepsze ;D pięknie wyszła

Joanna pisze...

Wesołych Świąt Wielkanocnych :)
Piękna :)
Asia

skimmia pisze...

Wesołych Świąt :-)
pozdrawiam

joanna:) pisze...

Zdrowych, pełnych miłości Świąt Wielkanocnych dla Ciebie i Twoich bliskich :)

Jusia pisze...

Piekna ta serwetka Magda !!!

*gooocha* pisze...

Śliczna swerwetka!

*gooocha* pisze...

Śliczna swerwetka!