Moje kucharzenie

Ciekawe miejsca / Interesting places

poniedziałek, 7 maja 2012

Urodzinowo

Zacznę od tego, że moja kartka z poprzedniego posta została odrzucona i nie wzięła udziału w wyzwaniu na Scrapujących Polkach. To już kolejna, którą mi odrzucono, więc chyba zrezygnuję z brania udziału w tamtejszych wyzwaniach. Co prawda dziewczynom z SP jest pewnie wszystko jedno, ale mnie jest za każdym razem przykro, gdy moje starania są odrzucane. A może po prostu nie umiem odpowiednio robić prac na tamtejsze wyzwania? Tylko dlaczego akurat wyłącznie na SP mnie odrzucają? No nic to... Jest jeszcze mnóstwo innych stron, gdzie mogę próbować swoich sił. Nigdy jeszcze żadnego wyzwania nie wygrałam, więc w sumie, co za różnica, czy mnie odrzucą czy nie? Ech...
No to sobie ponarzekałam :-)

Dostaliśmy zaproszenie na urodziny do czterolatki, której właściwie nie znamy. Musiałam więc wymyślić kartkę, która spodoba się każdemu dziecku i prezent taki, żeby pasował dziewczynce w wieku czterech lat.
Kartka powstała taka:
W prezencie, poza dużą książką z naklejkami i ślicznymi obrazkami dzieci, solenizantka dostała spinki do włosów zrobione przeze mnie.
A ponieważ moje dziecko również lubi ozdabiać swoje włosy, to też dostała kwiatki, ale na gumkach.
I w te gumki przystrojona, świetnie bawiła się na Birthday Party :-)
Niestety nie wiem, czy prezenty się od nas spodobały, bo nie były rozpakowywane na imprezie (dziwnie jakoś). Mam jednak nadzieję, że nie było większych zastrzeżeń ;-)

Na koniec poskarżę się raz jeszcze. Mój komputer postanowił zastrajkować i się posypał. Nie będę wnikała w szczegóły, w każdym razie, po wielogodzinnych i wielokrotnych próbach ratowania wszystkiego co się da, mój przyjaciel laptop został sformatowany. I jedyne czego żałuję w związku z tym, to to, że nie wiedziałam wcześniej, że można zakładki z przeglądarki sobie na serwer wysłać i ściągnąć już po formatowaniu, bo straciłam 99% moich zakładek. Co prawda sporo z nich pamiętam, ale są takie, z których korzystałam raz na kilka miesięcy i nie bardzo wiem, gdzie teraz tego szukać. Sądzę jednak, że dobry wujek Google pomoże mi w poszukiwaniach :-)

A wszystkim Wam tu zaglądającym życzę wspaniałego popołudnia i wieczoru. Ja takie zamierzam mieć :-)

3 komentarze:

Kung-fu Panda pisze...

Ależ marysia jest już duuuża! Rety. Jak ten czas leci...

Elżbieta pisze...

Śliczne te spineczki, a gumki pięknie wyglądają na na włoskach Marysi. Kartka też mi się podoba:)

Polcia pisze...

nie przejmuj się tymi odmowami!
karteczka bardzo wesoła :)