Moje kucharzenie

Ciekawe miejsca / Interesting places

wtorek, 7 sierpnia 2012

Ha!

Wezwanie do komentowania zadziałało :-) Bardzo mnie to cieszy. I tu od razu mała uwaga. Kilka z Was napisało, że ja nie komentuję zbyt często u innych. A prawda to. Ale ja nigdzie nie napisałam, że jestem aktywną czytelniczką - komentatorką. Owszem, czytam Was, w miarę możliwości regularnie, ale komentuję jedynie wtedy, gdy naprawdę mam coś do powiedzenia :-) I wiem, że Wy na pewno też. Ale moja zabawa polega właśnie na tym, by to Was zmobilizować do częstszego komentowania u mnie. A przez to i ja częściej będę komentować Was. Prawdopodobnie. Bo ze mną to różnie bywa ;P
I jeszcze słówko do Joasi... Owo "coś" z poprzedniego posta - mowa była o prezencie dla moich Rodziców z okazji ich rocznicy ślubu. Dla Ciebie też wysłałam niespodzianki, ale w technikach, które już wcześniej troszkę ogarniałam. Więc tym razem się pomyliłaś. Ale mam nadzieję, że prezenty dla Ciebie również się spodobają :-)

A skoro mowa o prezencie dla moich Rodziców... Otóż niecierpliwa ze mnie bestia i podczas wczorajszej z nimi rozmowy, nie wytrzymałam i pokazałam przez Skype, co dla nich przygotowałam. A skoro Rodzice już widzieli, to i Wy możecie :D
Obraz 3D na kanwie o wymiarach 20x20cm. Wszystko od podstaw, łącznie z filiżanką, robiłam sama. No, poza ziarenkami kawy, której nie hodowałam ;P Dlatego jestem taka dumna z tego, co powstało. Wiem, że nie jest idealne, ale z sercem i wiem, że moi kochani Rodzice to doceniają.
Do obrazka dołączyłam kartkę z życzeniami. Myślę, że nie musiałabym nic pisać, a i tak wiedzieliby, jak bardzo ich kocham i podziwiam za to, że spędzili ze sobą już tyle lat. 

8 komentarzy:

joanna:) pisze...

Zjawiskowy prezencik :)
A ja dalej czekam na swoje "coś" Wiedząc, że wysłałaś coś dla mnie myślałam, że o moim "cosiu" piszesz.
Pozdrawiam

Chabrowa Panienka pisze...

Z tym komentowaniem to jest tak właśnie jak pisałam. Komentarz za komentarz. Nic w przyrodzie nie ginie ;)
Skoro Tobie czyjeś komentarze sprawiają radość, to innym pewnie tez...

Polcia pisze...

pomysł z filiżanką 3d był świetny. wspaniale to wygląda

joanna:) pisze...

Madziu, bardzo, bardzo dziękujemy za niespodziankę :) Wszystko się podoba.Pozdrawiam.

sylwia:) pisze...

Tak tak dziękujemy za paczuszkę.

Obrazek 3d bardzo ładny. Genialny pomysł miałaś :)
Pozdrawiam

Elżbieta pisze...

Z niecierpliwością czekamy na tę piękną przesyłkę:) Już wymyślam miejsce, gdzie ten obrazek będzie wisiał i cieszył nasze oczy. Całuski przesyłamy, dzisiaj oboje:))

Iwona pisze...

Łał ależ śliczne cudeńko:)

Alojka pisze...

Bardzo fajny pomysł