Moje kucharzenie

Ciekawe miejsca / Interesting places

piątek, 1 lutego 2013

Dla czterolatki

Dwa dni temu pewna bardzo sympatyczna dziewczynka obchodziła swoje 4 urodziny. Z tej okazji jej rodzice organizują jutro zabawę dla dzieci, na którą nasza córka została zaproszona. Prezenty zostały już kupione, zostało jedynie zorganizować do nich kartkę z życzeniami. Organizowanie wyglądało tak:
Maleńkie biureczko, na nim wszystko. No, prawie, bo jeszcze po prawej stronie biurka mam szafkę, która straszyła pootwieranymi szufladami, a po lewej łóżko, na którym stało pudło z różnościami, które mi się w szafie nie mieszczą.
A efektem tych działań powstała taka oto karteczka:
Wiktoria, z tego, co mówił jej tata, uwielbia się stroić, więc kartka-torebka z dopiętą drobną broszką, mam nadzieję, przypadnie jej do gustu.

4 komentarze:

Monika W. pisze...

Madziu, kartka jest świetna :-)
Wybrałam Cię do listy osób, które wyznaczyłam do otrzymania pewnego wyróżnienia. Możesz je sobie wkleić na bloga, a jeżeli masz ochotę, możesz też wziąć udział w zabawie temu wyróżnieniu towarzyszącej. Zasady na moim blogu. Oczywiście jest to dobrowolne.
Pozdrawiam :-)

Iwona pisze...

Karteczka jest świetna:)Na pewno spodoba się jubilatce:)

joanna:) pisze...

Madziu, bajkową kartkę stworzyłaś, sama słodycz i piękno :) Dziewczynka będzie zachwycona. A Marysi życzę udanej zabawy. Pozdrawiam

Elżbieta pisze...

Piękna ta kartka, na pewno się Wiktorii spodoba:)