Moje kucharzenie

Ciekawe miejsca / Interesting places

piątek, 18 listopada 2011

Małe duże zmiany

Nadejszła wiekopomna chwila...
Czas był, by dziecię me miało w końcu swój kawałek podłogi (sufitu i ścian również). Zmobilizowałam więc swojego połówka, żeby pomógł mi w dźwiganiu gratów. Przy okazji, paskudną szafę, której miałam ochotę się pozbyć, odnowiłam i z pewnością już się jej nie pozbędę. A szafę dostała po mnie w spadku moja córka. 
Za moich czasów szafisko wyglądało tak:
W kolorze brudno-żółto-beżowym z połamanymi uchwytami. Brzydka. A ponieważ finansów brak na nową, dziewczęcą szafkę, wymyśliłam to:
Nie obyło się bez przeszkód, bo okleiny w sklepie była tylko jedna rolka. Dałam jednak radę i efekt bardzo mi się podoba. Na białą, w słoje, okleinę, nakleiłam kwiatki, motylki i inne duperelki (przy pomocy tatusia mojej córki) i szafisko stało się słodką (w moim mniemaniu) szafką dziewczęcą. Moje dziecko jest nią, w ogóle całym swoim nowym pokojem, zachwycone :-)
Teraz jeszcze muszę ogarnąć cały bajzel z moimi rzeczami, zabrać się za jakieś kartki świąteczne (może mi się jednak uda w tym roku) i porządnie złapać się za krzyżyki, których udaje mi się stawiać może 10, raz na dwa dni...
Pozdrawiam wszystkich zaglądających.

12 komentarzy:

Momoko pisze...

no poprostu rewelacja !!!!!!

M(aniek) pisze...

wygląda jak prosto ze sklepu! :D świetnie sobie poradziłaś :)
super szafa

Jusia pisze...

Piękna ta szafa ! Jestem z Was dumna kochani :) :*

Asia - ESPRIT pisze...

Super to wymyśliłaś, bardzo mi się takie rozwiązanie podoba :)

dusia pisze...

Bardzo ładna , dziewczęca szafa wyszła!

Izoldka pisze...

Szafa po prostu rewelacja!! :)

Elżbieta pisze...

Masz wyjątkowy talent do przerabiania i wykorzystywania starych rzeczy, które zasługują, aby dać im drugie, może lepsze życie:) Nie dziwię się, że Marysia jest zachwycona tym, co zrobiłaś.

ystin pisze...

szafa jest przepiękna!!! nigdy nie wolno wyrzucać starych rzeczy- trzeba dac im drugą szansę, a Ci co nie wierzą, niech tu zagladną i się ucza!!!

zainspirowana pisze...

jest piękna! jak ja podziwiam taki pomysły... genialne!

Mruk pisze...

Uwielbiam wykorzystywanie niechcianych lub nieuroczych rzeczy, szafisko rzeczywiście stało się słodkie i bardzo mi się podoba

eniutek pisze...

To jest dowód na to ,że można ze starego zrobić nowe. Szafka jest naprawdę dziewczęca, śliczna i co najważniejsze dostała drugie życie.
Dziewczyno dla mnie BOMBA :)
Pozdrawiam

Myśli krzyżykiem pisane pisze...

bardzo mi się nowa szafa podoba ;-)